U bent hier > Home > Wie zijn we? > Het team

Irena Szczerepa
Office Manager
office@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71
Charles Vandorpe
Service Desk
services@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71
Hélène Schauss
Sales Support
sales@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71
Nele Keymeulen
Customer Services
nele.keymeulen@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71
Frank Ryckebusch
Technical Services
frank.ryckebusch@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71
Peter De Baerdemaeker
Information Systems
Rueben Van Mol
Software Development
rueben.vanmol@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71
Dirk Vandereyt
Business Developer - België
dirk.vandereyt@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71
Luc Lebon
Managing Partner, Business Development & Public Charging België
luc.lebon@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71
Bart Vereecke
Managing Partner, Product Development
bart.vereecke@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71
Peter Buyckx
Managing Partner, Marketing, Sales & COO
peter.buyckx@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71
Olivier Ysewijn
Managing Partner, CEO
olivier.ysewijn@bluecorner.be
+32 (0) 3 337 07 71


Blue Corner NV, Rijnkaai 37
2000 Antwerpen / Belgium
T  +32 (0) 3 337 38 30
F  +32 (0) 3 337 38 31
E  info@bluecorner.be

Algemene voorwaarden
Garantievoorwaarden